Čtvrtek, 15 prosince, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyInovujte své podnikatelské dovednosti

Inovujte své podnikatelské dovednosti

Pokud právě začínáte rozjíždět svůj byznys, tak je krom dobrého nápadu vždy velkou výhodou znát i zákonitosti podnikatelského prostředí a mít povědomí o vedení firmy. Jak takové zkušenosti získat a ušetřit si tím mnoho let vlastních pokusů a omylů?  

Specializované manažerské studium

Přesně pro takové lidi je určen manažerský studijní program Podnikání a inovace, který vás provede celým světem podnikání a vším co budete při rozjezdu a u řízení firmy potřebovat.  Program MBA vás naučí potřebné vědomosti v oblasti managementu podnikání, obchodního práva, strategického managementu či finančního řízení. Tento studijní program je rovněž zaměřený i na moderní inovace v chodu firmy i technologiích, tak aby byla činnost firmy co nejefektivnější nejen dnes, ale i s výhledem na budoucnost.

Časově efektivní studium

Celý výukový program je rozložen pouze na dobu jednoho roku a účastníci se během této doby fyzicky sejdou pouze čtyřikrát. Zbytek výuky probíhá ve formě samostudia. Studenti dostanou online přístupy ke všem potřebným studijním materiálům, které samozřejmě mohou kdykoli konzultovat i s jednotlivými vyučujícími. Vše, co je ke studiu potřeba je počítač s připojením k internetu. V každé volné chvilce se lze dle vlastních možností přihlásit do e-learningovému systému a absorbovat další část vědomostí. Celé studium je tedy vysoce flexibilní a díky tomu vhodné téměř pro kohokoliv. Lektoři, kteří semináře vedou, mají mnohaletou praxi z vysokých manažerských pozic a probíranou látku demonstrují na příkladech z profesního života. Ve studijní skupině budete diskutovat s kolegy z dalších příbuzných oborů – získáte nové náhledy a rozšíříte si obzory. Zárukou kvalitní výuky je i prestižní britská akreditace ASIC, kterou Cambridge Business School získala a díky které si můžete být jisti opravdu vysokým standardem výuky.

Naskočte do dalšího studijního cyklu pro rok 2023. Začátek studia je již v březnu a přihlásit se můžete už nyní. Podejte si přihlášku ke právě teď.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper