Pátek, 16 prosince, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
PodnikáníUspokojte zaměstnance benefitní kartou LemonPay

Uspokojte zaměstnance benefitní kartou LemonPay

V dnešní době, kdy je nejvyšší narůst inflace za poslední roky, hledají zaměstnavatelé cesty k navýšení příjmu svých zaměstnanců a snaží se jim poskytovat mnoho výhod. Zaměstnanecké benefity jsou jednou z cest, kterou lze tohoto dosáhnout a jsou velmi silným nástrojem k uspokojování zaměstnanců, stejně tak jako zvýšení jejich spokojenosti a tím i loajality. Skrze stravenkovou kartu LemonPay můžete nabídnout nikoliv jednu, ale celkem 21 karet, které je možné využívat při nákupu téměř čehokoliv.

Více o LemonPay

Karta LemonPay je česká benefitní karta, která funguje na stejném principu, jako klasická platební karta, kterou dnes nosí v peněžence téměř každý. Je možné platit jí bezkontaktně, skrze aplikace, online a na internetových e-shopech. Benefitní kartou je možné platit běžně v restauracích či v obchodech, dále ale také na dentální hygieně, u maséra nebo ve fitness centru. Je to skvělá varianta ke zvýšení čistého příjmu zaměstnanců, kteří si budou moci vybrat kde a kdy své odměny využijí. Tato karta je navíc přenosná. Rodič ji může předat například svému partnerovi nebo dětem k zaplacení zmíněného a mnohého dalšího.

Slouží také jako stravenková karta

Pokud ve vaší firmě stále využíváte systém papírových stravenek, můžete lapit dvě mouchy jednou ranou. V první řadě se zbavíte papírových stravenek, které je nutné každý měsíc napočítat, vyzvednout a následně rozdistribuovat mezi zaměstnance. Peníze můžete pohodlně nahrát na stravenkovou kartu a proměnit je v elektronické stravenky. Tyto finance následně nebude nutné utratit pouze za potraviny. Majitel karty se bude moci sám rozhodnout, do čeho své peníze investuje. V druhé řadě budete moci svým zaměstnancům na tuto kartu dobíjet také další finance, kromě těch, které mu náleží za obědy.

Předchozí článekCo by měla mít každá webová stránka, aby neodradila zákazníky?
Další článekInovujte své podnikatelské dovednosti

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper