Středa, 14 prosince, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyJAK VYUŽÍT SVŮJ ČAS NAPLNO?

JAK VYUŽÍT SVŮJ ČAS NAPLNO?

Doba covidu po nás vyžadovala home office, ale i distanční výuku. Museli jsme si začít efektivně plánovat svůj pracovní den, ale také svůj běžný život s našimi koníčky. Není na škodu si připomenout to, jak si můžeme rozvrhnout čas za pomoci kalendáře nebo diáře.

Základní rada, od které budeme stavět dále, je, abyste si dny i týdny plánovali dopředu. Buď budete využívat pomoc kalendářů nebo diářů a nebo dáte přednost online verzím. To už je jen na vás, jaký si zvolíte typ.

  1. Pořiďte si kalendář nebi diář. Ujistěte se, že kalendář má dost prostoru pro váš seznam úkolů. Některé kalendáře nabízejí týdenní, denní, nebo hodinové plánovače. Zařiďte se tak, jak to vyhovuje vám.
  2. Rozlišujte barvami různé typy úkolů. A třiďte je podle toho, jak moc jsou důležité.
  3. Určete si priority. Je důležité si určit, které úkoly jsou nejdůležitější, a měly by být hotovy jako první, a které úkoly mohou počkat.
  4. Pro každý úkol si rozvrhněte čas. Sepište si, jak dlouho si myslíte, že vám zaberou jednotlivé úkoly. 
  5. Udržujte si nějaké volné místo na konci vašeho rozvrhu pro méně důležité věci, které přijdou později v tom týdnu.

Pokud chcete mít svůj vlastní kalendář, určitě se obraťte na firmy s vlastní výrobou. Česká tradiční firma Helma 365 nabízí výrobu kalendáře nebo také tisk kalendářů. Ať už je to pro vaše kolegy nebo přátele a nebo i pro svou vlastní potřebu. Jejich hlavním posláním je přinášet krásu, radost a inspiraci pro vzácný čas a nebo jeho každodenní plánování, právě prostřednictvím kalendářů, diářů a to 365 dní v roce. Firma se na trhu specializuje více než dvacet let. V tvorbě kalendářů a diářů se stali největším českým producentem, kterého můžete na českém internetu najít. Roční produkce se vyšplhá na již více než 6 milionů kusů. Kalendáře a diáře Helma můžete najít až ve dvaceti evropských zemí včetně České republiky.

Předchozí článekTipy na výlet a ubytování v Hustopečích
Další článekCo by měla mít každá webová stránka, aby neodradila zákazníky?

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper