Pátek, 16 prosince, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
PodnikáníVyberte si adresu pro sídlo firmy či místo podnikání na lukrativním místě

Vyberte si adresu pro sídlo firmy či místo podnikání na lukrativním místě

Pro založení vlastní firmy potřebujete odhodlání, základní kapitál a zápis do obchodního rejstříku bez uvedení adresy umístění sídla (pro právnické osoby), případně místa podnikání (pro fyzické osoby) do obchodního rejstříku nebudete moci být zavedeni. K panice ale není důvod. Nemusíte si hned pronajímat drahé kancelářské prostory, které budou poskytovat pracovní zázemí, místo pro kontrolní úřady k provedení daňové kontroly nebo k zasílání pošty. Virtuální kancelář na jednom z osmi míst v Praze všechny tyto benefity obsahuje.

Další výhody a doplňkové služby virtuální kanceláře

Základní poplatek od 200 Kč měsíčně je první obrovskou výhodou virtuální kanceláře pro sídlo firmy v Praze. Druhou výhodou je samozřejmě lukrativní lokalita, která budí v očích klientů i obchodních partnerů dojem. Vybírat mžete z městských částí Praha 1 až Praha 10.

K virtuální kanceláři je možné využívat dalších doplňkových služeb, jakými jsou správa a evidence pošty či telefonátů. Pošlu je možno vyzvedávat nebo si ji nechat posílat naskenovanou do e-mailové schránky. Telefonáty vyřídíme, zaznamenáme a předáme, případně je možné nechávat si je přesměrovat na mobilní telefon.

Na co si dát pozor

S pronájmem virtuální kanceláře přichází také pár povinností. V prvé řadě je nutné toto místo opatřit názvem firmy, jménem, příjmením a identifikačním číslem objektu, které sídlo firmy obdrželo. Dále je nutné se na žádost živnostenského úřadu prokázat užívacím právem k objektu (kanceláři), ve kterém se sídlo společnosti nachází. Dál, pokud přecházíte na nové sídlo společnosti, nezapomeňte na povinnost ohlášení skutečnosti na pojišťovně, finančním úřadě, a správě sociálního pojištění v zákonné lhůtě 8 dnů.

Virtuální kancelář je skvělou alternativou pro všechny, kteří k výkonu své činnosti nepotřebují, ba dokonce nemohou pracovat na jednom místě.

Předchozí článekPracujete na volné noze? Usnadněte si podnikání pomocí aplikace pro řízení projektů!
Další článekCo by měla mít každá webová stránka, aby neodradila zákazníky?

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper